Metro 2033 kısa bir müddetliğine Steam’de fiyatsız oldu

Yayıncılığını Deep Silver’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise 4A Games’in yaptığı kıyamet sonrasında geçen FPS oyun Metro 2033 birkez daha …

Yayıncılığını Deep Silver’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise 4A Games’in yaptığı kıyamet sonrasında geçen FPS oyun Metro 2033 birkez daha Steam’de fiyatsız oldu.

Metro 2033’ü buradan fiyatsız bir formda kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 15 Mart’a kadar kütüphanenize eklerseniz oyun büsbütün sizin olacak.

Ayrıyeten Metro serisindeki başka oyunlar da şu anda bir indirime girmiş durumda. Yeniden birebir sayfadan indirimleri de inceleyebilirsiniz. Oyunun oynanış görüntüsünü ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz. 

Tanıtım Yazısı

2013’te dünya, neredeyse tüm insanlığı yok eden ve dünya yüzeyini zehirli bir çorak yere dönüştüren kıyamet gibisi bir olayla harap oldu. Hayatta kalan bir avuç insan, Moskova’nın yeraltı derinliklerine sığındı ve insan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağa girdi.

Yıl 2033. Bir kuşağın tamamı yer altında doğup büyüdü ve kuşatılmış Metro İstasyonu Kentleri hayatta kalmak için uğraş ediyor, hem birbirleriyle hem de dışarıda bekleyen mutant canavarlarla.

Yangından evvelki son günlerde doğan ancak yer altında büyüyen Artyom’sunuz. Kent sonlarının ötesine hiç geçmemişken kaçınılmaz bir olay, insanoğlundan geriye kalanları yaklaşan vahim bir tehdit hakkında uyarmak üzere son deva olarak Metro sisteminin kalbine gidilmesini gerektiriyor.

Seyahatiniz sizi, metro altındaki unutulmuş mezarlardan, hareketlerinizin insanlığın yazgısını belirleyeceği, üstteki ıssız ve çorap topraklara götürüyor.

Pekala ya asıl tehdit içerideyse?

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok