Marvel’dan Bomba Haber


Marvel-Disney Beyaz perdede büyük başarı elde etti. Şimdi ki hedefi ise başarılarını beyaz cama taşımada.


Bizi bekleyen 5 Yapım;The Falcon and The Winter Soldier
Captain Americayaklaşık yüz yıl önce var olan bir karakter. Karakte, ikinci dünya savaşında geliştirilen stereotip, sarı saçlı, zeki, kaslı ve renkli gözlüydü.
Dünyada ve Amerika Birleşik Devletleri’nde siyahi ve latin ırkın yükselişi ile çizgi romanın popülerliği azaldı. Geçtiğimiz yıllarda siyahi Falcon, Captaiin Steve Rogers’ın kalkanını devraldı. Yapımın 2020 yılının sonbahar aylarında yayınlanması bekleniyor.


Wanda and Vision
Telekinezi , teletapi ve gerçeği değiştirme güçlerine sahip bir süper kahraman: yani Scarlett Witch ile hemen hemen yok edilemez, yarı insan-yarı robot Vision’ın ilişkisi nasıl olacak? Yapım, 2021 yılında izleyicilerle buluşacak.


Loki
Marvel evreninin en popüler Ati-kahramanı 2021 yılının sonunda gösterime girecek .
Loki, Avengers filminde bir sonsuzluk taşını çalarak, alternatif bir evren yarattı. Yani Loki, iyiye dönüşme sürecinde yanında Thor’u ve annesini göremeyecek. Bu filmde Loki karakterinin dönüşümüne tanık olacağız.


Moon Knight
Moon Knight karakteri; Marc Spector ismiyle Nazilerin Avrupa’ya savaş açtığı dönemde doğan bir karakter. Moon Knight (Khonshu), bir kaç kez ölmüş ve doğmuş bir mısır tanrısı. Mistik güçlerinin yanında ise Amerika’daki tüm istihbarat ajanslarından askeri eğitim görmüştür. yapım 2022 yılında TV ve seyircilerle buluşacak.


She-Hulk
Bruce Banner’in kuzeni Jennifer Walters, Banner gibi gama ışıklarına maruz kalıyor ve akıl almaz güçlere sahip oluyor.
Ama Jennifer Walter, bildiğimiz Hulk’ın aksine standart insan zekasına sahip. bu bir avantaj sayılabilir ama çizgi-roman dünyasında öyle değil. Savage Hulk sinirlendikçe daha çok güçleniyor bu onun için bir avantajdı.
Walters ise öyle bir güce sahip değil. Yapımın 2022 yılında yayınlanması bekleniyor.

Cemre Akçınar

Read Previous

Merakla beklenen Batwoman Karakteri

Read Next

Joker Filminin Final Fragmanı Yayınlandı !